Чим є для путіна і пропаганди 9 травня. Пояснення психолога

9 травня для російської пропаганди – дуже важлива дата.

У росіян є сакральний день – 9 травня, і до цього часу президент рф путін ставить завдання закінчити парадом перемоги цю війну. За словами соціального психолога Олега Покальчука, дата знакова, але він б не радив прив'язувати її до особисто путіна.

«9 мая є інтегральною частиною російської пропаганди в цілому. Путін має щось сказати суспільству, бо хто визначає свята – той визначає, як ставитися до часу в принципі, хто позначив ці знакові дні – той наповнює ідеологічним змістом час, у якому люди живуть», – пояснює він в інтерв’ю Tvoemisto.tv «У Бога закінчилося терпіння. Психолог про «затяжну» війну та те, як вона змінить українців».

Читайте також: «Путін – божевільний, а Росія лежить у паралічі», – експрофесорка МДУ Олена Волкова

9 травня, продовжує він, для російської пропаганди – дуже важлива дата, але треба розуміти: якщо не вийде похвалитися особливими досягненнями в цей день, то путін не страждатиме від того.

«Враховуючи кількість брехні в російському суспільстві, сакральність дат, 9 мая вже за цією брехнею втрачає принципове значення – залишається тільки пропагандистське. Пропаганда скерована переважно на російське населення, його треба якось мобілізувати», – додає він.

Олег Покальчук припускає, що українці ще матимуть чимало конфліктів усередині суспільства, пов’язаних зі ставленням до росіян і «русского міра». В матеріалі Tvoemisto.tv він рояснює, як жити у війні та чому варто прийняти факт, що вже ніколи не буде так, як до 24 лютого. Війна нас змінила, та чи станемо ми достатньо жорсткими і принциповими, аби жити в Україні без корупції, надмірного лібералізму і толерантності до ворога, – читайте за посиланням.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.