Чотирьом категоріям українців продовжили у Польщі право на залізничний безкоштовний квиток

–>

Право безкоштовного проїзду залізницею надається лише тим, хто перетнув кордон Польщі, починаючи з 24 лютого 2022 року, дати повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це повідомляє Dailylviv.com з посиланням на сайт PKP Intercity. 

Безоплатний проїзд у потягах країни діятиме до 31 травня 2022 року.

Загальні правила проїзду не змінилися. Як і раніше, безоплатно їздити потягами польської залізниці зможуть такі категорії біженців з України:

– жінки;

– діти віком до 18 років;

– чоловіки і жінки з інвалідністю незалежно від віку;

– всі люди старші за 60 років.

Право безкоштовного проїзду надається лише тим, хто перетнув кордон Польщі, починаючи з 24 лютого 2022 року, дати повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Щоб користуватися потягами PKP Intercity, українські біженці мають взяти безкоштовний квиток у касі або у кондуктора. При цьому треба пред’явити закордонний паспорт, де має стояти штамп про дату перетину кордону (не раніше 24 лютого 2022 року) або інший документ, що посвідчує особу: внутрішній український паспорт, водійське посвідчення, студентський квиток.

Але якщо у касі ви показуєте не закордонний паспорт, а інший документ, тоді потрібно надати підтвердження про отримання номера PESEL з поміткою UKR або пред’явити квиток (паперовий або в смартфоні) на потяг з України до Польщі (з іменем і прізвищем пасажира).

PKP Intercity — польська транспортна компанія, яка спеціалізується на міжміських пасажирських перевезеннях зі штаб-квартирою у Варшаві. Надає послуги бюджетних перевезень під торговими марками Twoje Linie Kolejowe і InterCity, а також високошвидкісні перевезення на великі відстані.

Польща продовжить термін виплати пільг за надання житла та харчування біженцям з України

З нового поїзда Київ – Перемишль можна пересісти на потяги до Кракова, Берліна і Праги

У кожному потязі з Перемишля до Львова і Одеси повертаються біженці

Зі Львова в Хелм запустили поїзди

Зі Львова евакуаційні потяги безкоштовно везуть біженців до трьох міст

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.