В боях загинув відомий «кіборг» – десантник Руслан Боровик

Він відомий не лише як військовий, а й як фотограф.

У боях із російськими окупантами на сході України загинув Руслан Боровик – боєць Десантно-штурмових військ, «кіборг», захисник Донецького аеропорту, знаний і як військовий, і як фотограф. Про смерть побратима пишуть друзі й колеги на його сторінці у фейсбуці в ніч із 30 квітня на 1 травня, пише УП. 

«Місяць тому отримав контузію, але не покинув своє відділення та продовжував палити техніку російських окупантів. Руслан Боровик – людина з великої літери. Врівноваженість, порядність та в будь-яку хвилину готовність прийти на допомогу», – розповідає журналіст Ярослав Бондаренко.

Довідка

Руслан Боровик, позивний «Багдад», свого часу служив на контракті в ЗСУ, двічі брав участь місіях в Іраку (2004–2005 рр.). Після звільнення з військової служби 12 років працював у банку інкасатором.

У 2014 році мобілізувався до лав Збройних сил України, служив у 90-му батальйоні на базі 95-ї окремої аеромобільної бригади (нині ДШВ) на посаді гранатометника. Зайшов у ДАП – новий термінал – 30 листопада 2014 року. Був поранений у ногу.

Навіть під час важких боїв знаходив можливості фотографувати події. У 2015 році вийшов альбом «ДАП» зі світлинами ветерана. Виставка його фоторобіт проходила у Верховній Раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.