Як ситуація з пальним вплинула на роботу громадського транспорту у Львові

Ціна пального із початком війни постійно коливається.

Ситуація з пальним зачепила і громадський транспорт у Львові, проте трейдери надають пальне без обмежень в кількості для перевізників. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

«Ця ситуація значно вплинула на ціну пального, це створює великі проблеми для перевізників. Місто працює з трейдерами і з перевізниками для того, щоб знайти оптимальні постачання та ціну, адже це впливає на нормальне функціонування транспорту, особливо приватним перевізників», – повідомив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Кожен перевізник самостійно проводять торги та шукають відповідних постачальників. Ціна пального із початком війни постійно коливається. Якщо декілька тижнів тому ціна на пальне була знижена, то сьогодні вона набагато зросла, і кожен день збільшується.

Чиновник зазначив, що для юридичних осіб ціна є вищою, ніж на заправках.

«Ми б не хотіли, щоби це вплинуло на рух транспорту… Сподіваємося, ціна пального не вплине на пасажирів. Наразі шукають постачання палива за якусь адекватну ціну. Як відомо, ця ситуація повинна вирішитися найближчим часом, то, маємо надію, що до цього моменту вдасться дотягнути без значних змін, які могли б відчути пасажири», – додав він.

За його словами, станом на сьогодні орієнтовно 70% транспорту випускають приватні перевізники. Комунальне АТП-1 випускають автобуси, як до воєнного часу, а саме – 190 одиниць, за літнім графіком. Теперішню ситуацію, додає він, можна порівняти з пасажиропотоком в періоди локдаунів, не так багато людей працює регулярно і в офісах. 

Нагадаємо, що Львів отримав понад 20 автобусів з Польщі у якості гуманітарної допомоги для потреб міста, мешканців та переселенців. 

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.