На в’їзді та виїзді зі Львова зменшать кількість блокпостів

Рішення приймали спільно з керівництвом Національної поліції, СБУ та українськими військовими.

У Львові залишиться всього 8 основних блокпостів на в'їзді та виїзді з міста. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив перший заступник голови Львівської військової адміністрації Андрій Годик.

Читайте також: Як поводитись на блокпостах. Роз'яснення МВС

За його словами, це жодним чином не буде впливати на безпеку міста та області.

«Було дано відповідне доручення правоохоронного блоку нашим силовикам, у частині посилення патрулювання саме на в'їзді та виїзді з міста, тим самим буде забезпечуватись функція контролю. Жодних безпекових аспектів порушено не буде», – сказав він.

Зазначається, що рішення приймалось з керівництвом Національної поліції, СБУ та українськими військовими.

«Оскільки зменшення кількості блокпостів супроводжується фактичним демонтажем або переоблаштуванням їх, то цей процес займе декілька днів. Завтра або післязавтра вже можна буде побачити їх переформатованими, як наслідок буде більша пропускна потужність», – додав він. 

Нагадаємо, від початку російської агресії в Львівській області було встановлено 544 блокпостів, після чого їх зменшили до 100. Систему блокпостів у Львові та області розробили фахівці Академії сухопутних військ та військові експерти. Чергують на них спільно Національна поліція, СБУ, тероборона та Нацгвардія. Ці люди за законом можуть перевіряти документи та авто, на відміну від різних добровольчих формувань громад, які такого дозволу наразі не мають.

Антоніна Костик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.