У Драмтеатрі Маріуполя загинуло 600 людей

Театр зруйнувано внаслідок удару російської авіації.

Напад росіян на Драмтеатр у Маріуполі був набагато смертоноснішим, ніж передбачалося, внаслідок чого загинуло близько 600 людей всередині та зовні будівлі. Про це йдеться у розслідуванні Associated Press. Видання реконструювало 3D-модель будівлі на основі свідчень очевидців, двох наборів планів поверхів театру, фотографій та відео, зроблених усередині.

«Усі свідки сказали, що принаймні 100 людей перебували на польовій кухні неподалік будинку, і ніхто не вижив. Вони також сказали, що кімнати та коридори всередині будівлі були переповнені, приблизно одна людина на кожні 3 квадратні метри», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Росіяни прорвалися на завод «Азовсталь» у Маріуполі

За оцінками багатьох людей, що вижили, під час авіаудару всередині було близько 1000 осіб, але ніхто не бачив, щоб врятувалося понад 200. Розслідування також спростовує твердження росії про те, що театр служив українською військовою базою. Ніхто зі свідків не бачив українських військових, які діяли всередині будівлі. І ніхто не сумнівався, що театр був зруйнований внаслідок удару російської авіації.

Нагадаємо, 16 березня окупаційні війська скинули надпотужну бомбу на Маріупольський драматичний театр, де ховалися люди, які втратили домівку.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.