Українці до мешканців Білорусі ставляться краще, ніж до росіян, – опитування

Рівень довіри до росіян та білорусів за рік суттєво знизився.

До жителів Білорусі українці ставляться краще, ніж до росіян, але обидві категорії значно втратили у довірі за час повномасштабної війни. Такі результати опитування опублікувала група Рейтинг.

Читайте також: Неприпустимо, щоби українці відзначали День пабєди 9 травня

До жителів Білорусі позитивно ставляться лише 22% (за рік показник погіршився втричі), негативно – 33%, нейтрально – 42%. Водночас до жителів росії переважає негативне ставлення – 69%. Позитивно ставляться до них 8% (протягом року показник погіршився більш ніж втричі), нейтрально – 20%.

До мешканців тимчасово окупованого Криму позитивно ставляться 41%, негативно – 14%, нейтрально – 40%. До росіян, які проживають в Україні, позитивно – 30%, негативно – 27%, нейтрально – 39%. До мешканців тимчасово окупованих територій Донбасу добре ставляться 27%, негативно – 31%, нейтрально – 37%.

Нагадаємо, що шостий пакет санкцій проти росії складатиметься з чотирьох елементів. Зокрема, плануюють ввести санкції проти російських офіцерів та інших осіб, які причетні до воєнних злочинів у Бучі. Про це на засіданні Європейського парламенту повідомила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.