Українців закликають не ігнорувати тривогу 9 травня: є ризик масових обстрілів

Центр протидії дезінформації при РНБО України закликає напередодні та під час 8-9 травня бути особливо уважними до сигналів повітряної тривоги через високу ймовірність обстрілів. Про це йдеться у Телеграмі відомства.

В РНБО пояснюють: оскільки російські війська не можуть похвалитися вагомими здобутками на фронті до Дня перемоги, підвищується ризик масованих обстрілів українських міст в ці дні.

Тому українців закликають особливо уважно реагувати на сигнали повітряної тривоги, а також дотримуватись правил, якщо буде запроваджена комендантська година.

Зазначимо, за даними чиновників США та Заходу, 9 травня президент росії володимир путін замість так званої «спеціальної військової операції» може офіційно оголосити Україні війну. Це дасть змогу повноцінно мобілізувати російські резервні сили під час спроб завоювати схід та південь України.

За іншими припущеннями, 9 травня росія може використати для оголошення анексії так званих «ДНР» і «ЛНР», повного контролю над Маріуполем і посилення наступу на Одесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.