Державна система обліку гуманітарної допомоги розпочалася на Львівщині

–>

Систему складського обігу Львівська обласна військова адміністрація і Офіс Президента України розробили ще на початку повномасштабної війни.

Пресслужба ЛОВА повідомила, пише Dailylviv.com, що начальник Львівської ОВА Максим Козицький взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України. Під час Конгресу розглянули питання забезпечення жителів України пальним і продовольчими товарами, а також впровадження державної системи обліку гуманітарної допомоги.

Максим Козицький доповів про особливості системи складського обігу, яку Львівська обласна військова адміністрація та Офіс Президента України розробили ще на початку повномасштабної війни. Зараз системою користується 21 область.

«Систему складського обігу разом з Офісом Президента ми розробляли з думкою про системність роботи і розумінням того, що ми станемо одним з основних шляхів доставки гуманітарних вантажів. Зокрема, з однієї сторони – ми маємо ці вантажі опрацьовувати швидко, а з другої – надсилати їх у ті місця, де вони найбільш потрібні. Ми намагалися знайти швидкі та оптимальні рішення для обліку гуманітарної допомоги і вже 4 березня відтестували та запровадили електронну систему на найбільшому гуманітарному складі Львівської області», – зазначив Максим Козицький.

Розроблена система дала змогу з першого дня роботи розуміти від кого і що отримує на склад область, кому і що відправила, що є на залишках. 

«Система давала змогу людям на складі виконувати свою роботу, а адміністрації, і не лише їй, володіти даними та координувати цей процес. Адже прозорість для нас означала, що всі органи публічної влади повинні мати доступ до цієї системи і бачити що, де і на яких складах присутнє», – додав начальник Львівської ОВА.

Ексчиновника ЛОДА затримали за підозрою в розкраданні гуманітарної допомоги

Начальник Львівської ОВА назвав ГО, які завезли найбільше гуманітарки

Уряд спростив процедуру перевезення гуманітарної допомоги з-за кордону

Священник ночує в захристії поряд зі святим вівтарем, а ввесь храм заповнений гуманітарною допомогою

Яку гуманітарну допомогу привезли в Україну понад 3000 транспортних засобів

Відомим львівським волонтерам передали у гуманітарці новий брендовий одяг: 22 коробки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.