Гурт Kalush Orchestra пройшов у фінал Євробачення

Фінал пісенного конкурсу відбудеться 14 травня.

Український гурт Kalush Orchestra вийшов до фіналу пісенного конкурсу Євробачення-2022. На головній сцені представники України виконали пісню «Stefania», зал слухав виступ України стоячи.

Так, 10 травня у Турині відбувся перший півфінал конкурсу, на якому обирали десятку виконавців, які пройдуть до фіналу. Kalush виступив у першому півфіналі Євробачення під шостим номером. Їх виступ став справжнім відкриттям цього року. Хлопці не просто запалили на сцені, вони підірвали зал, і змусили глядачів гучно та довго аплодувати їм стоячи. Також у залі майоріла чимала кількість синьо-жовтих прапорів.

Читайте також: Костюми гурту Kalush на Євробаченні мають старовинні елементи. Чому їх критикують

У фінал конкурсу потрапили ще такі країни: Швейцарія, Вірменія, Ісландія, Литва, Португалія, Норвегія, Греція, Молдова, Нідерланди.

Зазначимо, другий півфінал пісенного конкурсу відбудеться у четвер, 12 травня, а фінал – у суботу, 14 травня. 

Нагадаємо, що гурт Kalush Orchestra вирішив змінити костюми для виступу на пісенному конкурсі, а також постановку. Образи для виступу гурту Kalush Orchestra, зокрема для фронтмена Олега Псюка і Тимофія Музичука, на пісенний конкурс в Турині створила дизайнерка зі Львова Роксоляна Шимчук. Вона працювала разом зі стилістом Назаром Дідиком, який займався образами інших учасників. Гурт одягнений в автентичні костюми з елементами сучасного стилю, однак це викликало критику у соцмережах. Більше про це читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.