Папа Франциск зустрівся з дружинами захисників Маріуполя

Українки написали листа до Папи Франциска й отримали запрошення приїхати до Ватикану.

У Римі Папа Франциск зустрівся з дружинами Дениса Прокопенка і Арсенія Федосюка – бійців полку «Азов», які боронять «Азовсталь». Про це пише видання ANSA, передає релігійний часопис Credo. 

Українки написали листа до Папи Франциска й отримали запрошення приїхати до Ватикану. Жінки сподівалися, що це допоможе врятувати чоловіків.

Зустріч відбулася на площі св. Петра у Ватикані. Після загальної аудієнції жінки підійшли до Папи Франциска. Жінки сподіваються, що ця зустріч допоможе привернути увагу до ситуації заблокованого Маріуполя.

«Мій чоловік написав мені день тому, що навіть вода в техніці закінчується, і попросив мене пошукати статтю про те, як прожити якомога довше без води», – сказала одна з жінок. 

Дружина командира полку «Азов» Катерина Прокопенко після завершення розмови сказала, що Папа обіцяв молитися за бійців «Азову» і зробить все можливе.

Нагадаємо, що у Ватикані розглядають запрошення Папи Римського відвідати Україну та обирають час, коли візит був би якомога результативним. Питання поїздки Понтифіка до України є одним з найважливіших на порядку денному. Очікують, що збалансоване рішення щодо дати візиту у Ватикані приймуть через один-два тижні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.