У Києві та області попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку

Вона триватиме до 13 травня.

Синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку у Києві та області, яка триватиме до 13 травня. Про це повідомляє перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. 

«У передмісті й досі тривають роботи з розмінування. Частина лісових територій була зоною бойових дій, і там можуть залишатись вибухонебезпечні предмети. Це несе ризики не лише для громадян, але й для вогнеборців у разі пожежі», – пояснює він.

Читайте також: Росіяни запустили по території України від 10 до 12 гіперзвукових ракет

Крім того, додає Поворозник, на території України діє жорстка заборона палити сухостій, за порушення якої передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. Він може становити від 3 060 до 30 600 грн. 

Додамо, що у Києві на період воєнного стану заборонили відвідувати ліси та лісопаркові зони поза межами житлових масивів.

Нагадаємо, що 10 травня у Києві спостерігається погіршення якості повітря. Зокрема, в Святошинському, Оболонському та Подільському районах. Це пов’язано з ліквідацією пожеж в екосистемах Київської області. Зокрема, тлінням торфяників у Бучанському районі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.