Ірпінь на Київщині отримає кілька спецвагонів для тимчасового проживання людей

Це спеціальні вагони, які призначені для проживання, вони будуть з душовими кабінами і вагоном-рестораном.

«Укрзалізниця» надасть Ірпеню кілька вагонів для тимчасового проживання людей. Про це повідомляє міський голова міста Олександр Маркушин, передає Big Kyiv.

«Це не звичайні вагони. Це спеціальні вагони для проживання – з душовими кабінами, вагоном-рестораном. Я думаю, ми зможемо там тимчасово поселити до 150 людей, які зараз не мають де жити, але хочуть повернутися в Ірпінь», – пояснює він.

Крім того, 11 травня в Ірпені на території санаторію «Дубки» почало роботу перше наметове містечко для людей, які втратили своє житло. Наразі облаштовано 70 місць у наметах і ще 120 у кімнатах санаторію. Також організували роботу медпункту та їдальні. Перші ірпінці, які досі були змушені жити у сирих підвалах, вже переселилися до цього тимчасового житла.

Зазначимо, що за словами Маркушина, в Ірпені після російських обстрілів не підлягають відновленню 37 багатоквартирних будинків. Якщо будинок не підлягає для проживання, то будуть ухвалювати рішення про його демонтаж. На сьогодні є 17 багатоповерхових будинків на демонтаж, а це – до 1500 квартир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.