У Дрогобичі вартість проїзду у громадському транспорті підвищили до 15 гривень

Проїзд подорожчає через стрімке зростання цін та дефіцит палива на АЗС.

У Дрогобичі від суботи, 14 травня, зросте вартість проїзду у громадському транспорті, тепер вона становитиме 15 гривень замість 10 гривень. Причиною є стрімке зростання цін та дефіцит пального на АЗС. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді. 

«Через стрімке зростання цін та дефіцит палива на АЗС, з метою уникнення кризової ситуації у сфері пасажирських перевезень виконавчий комітет Дрогобицької міської ради прийняв рішення про підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті», — йдеться на сайті Дрогобицької міської ради. 

В міськраді зазначили, що пасажири, які оплачують безготівково за допомогою «Картки дрогобичанина», мають знижку у розмірі 2 гривень за кожен проїзд.

Читайте також: В мережах АЗС подорожчало паливо

Окрім цього пасажири, з числа затверджених категорій (пенсіонери за віком, особи з інвалідністю ІІІ групи, один з батьків дитини-інваліда віком до 18 років, опікун дитини-сироти або дитини позбавленої батьківського піклування), які оплачують проїзд за допомогою «Картки дрогобичанина», мають право на 20 безкоштовних проїздів у громадському транспорті міста щомісяця.

Нагадаємо, у Львові вартість проїзду у громадському транспорті становить 10 гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.