В Україні закликають відсторонити від участі у телемарафонах проросійських ведучих

Йдеться, зокрема, про Тиграна Мартиросяна, Наташу Влащенко, Тетяну Гончарову.

Українські журналісти та правозахисні організації закликають відсторонити від участі в національних телемарафонах ведучих, які багато років поширювали кремлівську пропаганду. Про це повідомляє Інститут масової інформації та публікує текст звернення до Президента України та міністра культури та інформаційної політики України. 

«Зараз український медіапростір має шанс очиститись і запустити створення інституту репутації, аби вберегти Україну від повторення історії в майбутньому, – пишуть у зверненні.

Йдеться насамперед про Василя Голованова, Тиграна Мартиросяна, Наташу Влащенко, Тетяну Гончарову, Назара Довгого, Володимира Полуєва, Анну Степанець, Анастасію Даугуле.

Читайте також: Росія змінює пропаганду на тлі військових невдач в Україні

Зазначимо, що ці ведучі поширювали проросійську пропаганду в ефірах національних марафонів «Єдині новини» Freedom та інших медійних марафонів, що називають себе «національними». З повним текстом заяви можна ознайомитися тут. Звернення відкрите для підписання, свої ПІБ і приналежність до медіа чи організацій можна надіслати на пошту [email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.