Як завершуватимуть навчальний рік студенти львівських вишів

Здебільшого, зараз у вишах триває сесія. Студенти складають іспити дистанційно.

Навчальний рік у Національному університеті «Львівська політехніка» завершується, відповідно до графіку навчального процесу – до 1 липня. Нині триває навчання і сесія у дистанційному форматі. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив проректор з науково-педагогічної роботи Олег Давидчак.

«Досвід є, працюємо дистанційно. У минулі роки навчальний рік, зазвичай, завершувався у середині червні», – пояснює він.  

Як повідомила у коментарі Tvoemisto.tv в. о. першого проректора з науково-педагогічної роботи Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Ірина Солонинко, вручення дипломів та випуск у виші відбудеться 10 червня. На всіх інших факультетах завершення відбудеться, згідно з графіком – до кінця червня.

Також до кінця червня мають завершити навчання бакалаври та магістри освітньо-професійної магістратури Львівського національного університету імені Івана Франка. А магістри освітньо-наукової магістратури, як уточнили для Tvoemisto.tv у пресслужбі навчального закладу, – до 31 травня. Сесія триватиме в режимі онлайн.

Нагадаємо, що водночас навчальний рік 2021/2022 у школярів Львова та області завершиться по-різному. В одних учнів це буде звично наприкінці травня, проте в інших – у середині червня. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, школам в умовах війни рекомендують самостійно визначити дату завершення.

Ольга Шведа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.