На Київщині запрацював віртуальний музей пам’яті війни. Фото

За допомогою 3D-турів відвідувачі зможуть потрапити в жахливу реальність, яку принесла із собою війна в Київську область.

На Київщині запрацював віртуальний музей пам’яті війни, в якому можна побачити, як виглядає Київська область після воєнних дій та окупації російських військових.  

«З 24 лютого в Україні йде війна. Міста й села Київщини стали одними з перших, на кого навалилися жахи війни в найстрашніших її проявах. Місяць рашисти тут знищували, грабували, гвалтували, вбивали й бомбили. У співпраці з проєктом «Війна впритул» ми фіксуємо руйнації, щоб запам’ятати та показати нащадкам, якою ціною виборюємо свободу та незалежність», – пояснюють на сайті проєкту. 

За допомогою 3D-турів відвідувачі зможуть потрапити в жахливу реальність, яку принесла із собою війна в Ірпінь, Бучу, Гостомель, Горенку та інші містечка й села.

«Відвідати» музей можна за посиланням.

Нагадаємо, 2 квітня всю Київську область, яка практично з 24 лютого стала одним з епіцентів протистояння з російськими окупантами, звільнили від окупантів. Згодом стало відомо про масові вчинки антилюдяності щодо мирних громадян України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.