На передову потрібні рації. Як допомогти

Відомий львівський журналіст, учасник АТО та російсько-української війни Влад Якушев, оголосив збір коштів для закупівлі 12 рацій Motorolla 4400, для того щоб налагодити зв’язок між підрозділами своєї бригади.

Влад Якушев отримав бойове поранення і опинився на лікарняному ліжку. Допоки захисник перебуває у лікарні він намагається зібрати кошти для 12 рацій для свого підрозділу.

«Командир який має зв’язок із підрозділами може вчасно отримати інформацію про зміну обстановки, своєчасно зреагувати на неї, віддавши команди, скорегувати хід операції. Віддати такий приємний наказ на знищення ворога. Зв’язок для розвідника річ цілком необхідна. Від цього залежить життєздатність бойової групи, яка вийшла у ворожі тили. Рацій багато не буває. Тому я оголошую збір на 12 рацій Motorolla 4400. Це прості рації без зайвих наворотів», – повідомив Влад Якушев.

Вартість однієї рації – 620 євро. Вся сума на 12 рацій – 230 тисяч гривень.

«Сума велика, але це те, що дійсно потрібно. Я хочу бути корисним своєму підрозділу, доки валяюсь із пораненням, тому спробую її зібрати. Гроші буду збирати доки лікуюсь. Рації куплю перед поверненням у підрозділ виходячи з суми, яку вдалося зібрати. За всі кошти я відзвітую в окремому пості», – зазначив захисник.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанку 5168 7573 8332 2320

Отримувач Владислав Якушев 

«Разом до перемоги! P.S. гроші вже почали приходити. Прохання, позначайте в платежі, що це благодійна допомога!», – додав захисник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.