На Львівщині припиняють надавати гумдопомогу переселенцям щотижня: пояснили причини

–>

У Бориславі на Львівщині гуманітарну допомогу для ВПО видаватимуть лише при першій реєстрації.

Про це інформує Бориславська міська рада, пише Dailylviv.com.

Таке рішення пояснюють тим, що динаміка надходження гуманітарної допомоги зменшується та більшість внутрішньо переміщених осіб уже отримують соціальні виплати.

Тому прийнято рішення про зупинення щотижневої видачі гуманітарної допомоги для ВПО. Допомога буде видаватись ще в середу і четвер, а надалі – тільки при першій реєстрації особам, які приїжджають на тимчасове місце проживання.

БМР буде концентруватись на відправлені гуманітарних вантажів до тих територій, які зазнали значних руйнувань, і де зараз ця допомога є вкрай необхідна. А також – для забезпечення всім необхідним людей, які проживають у закладах освіти громади.

“Членів сімей, чиї рідні зараз перебувають у Збройних силах України й стоять на захисті нашої Держави, та тих, хто втратив своїх рідних у війні з окупантом, запрошуємо прийти в Бориславську міську раду в п’ятницю, 20 травня, з 10 до 14 години для отримання гуманітарної допомоги, яку скерували польські партнери. Просимо мати при собі документ, що посвідчує особу”,- йдеться в повідомленні.

Державна система обліку гуманітарної допомоги розпочалася на Львівщині

Ексчиновника ЛОДА затримали за підозрою в розкраданні гуманітарної допомоги

Начальник Львівської ОВА назвав ГО, які завезли найбільше гуманітарки

Уряд спростив процедуру перевезення гуманітарної допомоги з-за кордону

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.