Росія продовжує обстрілювати «Азовсталь»

Ймовірно, там ще залишаються українські військові.

За даними американського Інституту вивчення війни (ISW), російські окупанти не припиняють бити по інфраструктурі заводу «Азовсталь» у Маріуполі, незважаючи на складний процес евакуації звідти українських захисників.

«Це вказує на те, що залишки української оборони все ще знаходяться на заводі, незважаючи на евакуацію в останні кілька днів», – зробили висновок у ISW.

Як пишуть експерти аналітичного центру у Вашингтоні, армія РФ «продовжує завдавати повітряних та артилерійських ударів» по меткомбінату.

«18.05.2022, Азовсталь. Боротьба триває», – написав у Twitter майор Богдан Кротевич, начальник штаба полку «Азов», який все ще знаходиться на меткомбінаті.

Як відзначають в ISW, російська влада планує зрівняти Азовсталь із землею «після завершення його захоплення, що безпосередньо підриває велике стратегічне економічне значення захоплення заводу».

Нагадаємо, що сім автобусів з українськими захисниками Маріуполя, які були евакуйовані з «Азовсталі», прибули до тимчасово окупованої Оленівки у вівторок, 17 травня. Автобуси із захисниками Маріуполя супроводжували російські окупанти. Росіяни кажуть, що принаймні 256 українських військових здалися в полон, включно з 51 пораненим. Українська влада повідомляла про 264 військових, з них 53 поранених. Про те, чи залишалися ще військові на заводі, не повідомляли. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.