На війні загинув випускник львівської академії сухопутних військ Тарас Свистак

У нього залишилися дружина й син.

Захищаючи Україну від російських військ, загинув випускник Львівської академії сухопутних військ Тарас Свистак. Про це повідомили в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 

«У боях з підступним ворогом завжди був непохитним, мужнім та хоробрим. Неодноразово Тарас заохочувався командуванням 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого за якісне виконання бойових завдань. 16 травня під час ворожого артилерійського обстрілу Тарас загинув. Ціною власного життя йому вдалось винести з поля бою своїх поранених побратимів!», – йдеться у повідомленні. 

Відомо, що загиблий герой родом із села Садів Луцького району на Волині. Він закінчив Княгининівський ліцей в околицях Луцька 2014-го року, після чого вступив до Національної Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Одразу після закінчення навчання відбув у зону проведення операції Об’єднаних сил. 

У Тараса Свистака залишились дружина й син. Першою про сумну звістку повідомила у соціальних мережах дружина полеглого захисника Андріана Свистак.

Нагадаємо, що Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.