До Львова евакуювали ще 20 поранених з мінно-вибуховими травмами

Більшість людей у стані середньої важкості після мінно-вибухових травм, а п’ятеро – у важкому стані. До Львова евакуювали 20 поранених людей з Дніпропетровської та Донецької областей. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у Фейсбук.   «Ще один евакуаційний потяг на нашому вокзалі. На цей раз з Дніпропетровської та Донецької областей. Ще 20 людей, які стали жертвами російської агресії. Більшість у стані середньої важкості після мінно-вибухових травм, п'ятеро у важкому стані. Всі лікуватимуться та відновлюватимуться у наших міських лікарнях», – написав він.       Більшість людей у стані середньої важкості після мінно-вибухових травм, а п'ятеро – у важкому стані. Постраждалі, яких доправили до Львова, мають різні ушкодження внаслідок мінно-вибухової травми, закриті черепно-мозкові травми, осколкові поранення органів черевної порожнини, а також травматичні ампутації кінцівок.   

Наймолодшому пацієнту – 30 років, а найстаршому – 89. Усі вже отримують необхідне лікування у хірургічному, травматологічному та терапевтичному стаціонарах лікарень. 

   

Нагадаємо, що 19 травня у Львові відбулася найбільша від початку повномасштабного вторгнення евакуація поранених за кордон. Поїхало півсотні людей. Серед евакуйованих – 30-річний Сергій Гімюш – волонтер з Києва, який втратив ногу під час обстрілу в Харківській області. Він каже, що після реабілітації планує повернутися в Україну. Також серед евакуйованих 71-річний Андрій Павлов, якому паралізувало ноги після осколкового поранення хребта у Святогірську на Донеччині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.