У Львові – жовтий рівень небезпеки. Мешканців закликають бути обережними

В Україну йде буревій, який учора наробив лиха в Німеччині.

Мешканців Львівщини закликають бути обережними через погіршення погодних умов. У Львові – жовтий рівень небезпеки. Про це повідомили у Львівській міськраді. 

Як зазначила керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова, буревій, який вчора наробив біди в Німеччині, йде до нас. Сьогодні цілий день буде відбуватися те, що зараз є над територією Польщі. Всім слід бути дуже обережними, по можливості перепаркувати авто подалі від дерев і не ходити в парки. 

Нагадаємо, Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомляв про грозу, пориви вітру (південно-західний з переходом на північно-західний), шквали 17 – 22 м/с, град на сьогодні, 21 травня.

У Головному управлінні ДСНС України у Львівській області застерігають бути уважними та дотримуватися правил поведінки під час негоди:

  • під час грози, якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть всі вікна та двері, у приміщенні не повинно бути протягу,  тримайтеся подалі від електроприладів;
  • якщо негода застала вас на вулиці, намагайтесь не ходити попід карнизами будинків, а також тримайтеся подалі від розлогих дерев, рекламних щитів та ліній електропередач; 
  • уникайте металевих парканів, стін, біля яких ростуть дерева, вуличних ліхтарів, металевих веж, опор електропередач;
  • не ховайтесь від зливи під деревом: воно притягує блискавки. Крім того, є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись від поривів вітру;
  • якщо гроза застала вас в автомобілі, не потрібно його покидати – слід закрити вікна і опустити автомобільну антену. Автомобіль ні в якому разі не можна паркувати під деревами або високими конструкціями.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, прохання повідомляти на «Гарячу лінію міста» за номером (032) 297 59 11.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.