У Польщі розпочали набір на нову добровольчу строкову військову службу: відкрито 70 пунктів

–>

У Польщі розпочавли набір на добровольчу строкову військову службу – новий вид служби, запроваджений Законом про захист Вітчизни. З цієї нагоди у всій Польщі тривають військові «пікніки»

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

21 травня розпочався набір на добровольчу строкову військову службу. З цієї нагоди у 32 населених пунктах Польщі відбуваються так звані військові «пікніки» під гаслом «Приєднайся до добровольчої військової служби».

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак на відкритті військового «пікніку» у місті Красник Люблінського воєводства повідомив, що цього року в армії відкрито 15 тисяч вакансій.  

«Ми всі чудово знаємо, що відбувається за нашим східним кордоном. Ми усвідомлюємо загрозу. Це реальна загроза. Росія напала на Україну. За нашим східним кордоном триває війна. Найкращою, найефективнішою відповіддю на цю загрозу є зміцнення польських збройних сил. Саме тому ми вирішили почати набір на добровольчу строкову військову службу», – повідомив міністр.

Очільник Міноборони Польщі наголосив, що сильну польську армію мають підтримувати цивільні особи, які пройшли відповідну підготовку. Військова служба, у свою чергу, дасть їм змогу отримати нові навички, які будуть цінними і «в цивільному житті».

Під час заходів можна буде записатися до лав добровольців, однак заявки також прийматимуться у 70 пунктах набору.

Москва погрожує Варшаві такою атакою, як по Яворівському полігоні

Міністр закордонних справ Польщі представив план перемоги над Росією

Польща висилає з країни всіх 45 російських дипломатів

Міноборони Польщі не підтверджує порушення повітряного простору країни літаком з Росії

Польща вимагатиме процесу у справі Катинської різанини у міжнародних трибуналах

Військові навчання у Польщі: 18 тисяч солдатів з 20 країн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.