Біля Стрия на Львівщині збудують 60 житлових будинків для переселенців

На території планують також облаштувати тенісні корти, стоянки і дитячі майданчики.

Виконавчий комітет Стрийської міської ради оприлюднив проєкт розроблення детального плану території з метою будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб в селі Нежухів, що за 5 кілометрів від Стрия на Львівщині. Йдеться про будівництво 60 житлових будинків з тенісними кортами, стоянками для автомобілів, дитячих майданчиків тощо.

Читайте також: У Львові відкрили ще одне модульне містечко для переселенців

Зазначимо, що проєкт передбачає 60 блокованих житлових будинків, чотири стоянки для авто, облаштування скверу з дитячими майданчиками, два міні-футбольні поля, три адміністративно-комерційні приміщення та два тенісні корти.

Замовником детального плану території є: виконавчий комітет Стрийської міської ради. Розробником проєкту є ТОВ «Простір Інжиніринг». З 21 травня по 26 червня 2022 року триватиме громадське обговорення.

Нагадаємо, що на території Львівської області збудують ще три модульні містечка для внутрішньо переміщених осіб. Їх зведуть за донорські кошти міжнародних організацій та іноземних компаній. Одне з таких містечок, що вміщуватиме 1000 людей, з’явиться поблизу Стрия. Дещо менше модульне містечко облаштують у селі Бортятин Судововишнянської громади. У ньому зможуть розселити близько 300 осіб, в основному, планують надати прихисток жінкам з дітьми. Також таке хочуть збудувати у Добротвірській громаді. Його реалізують турецькі компанії, які є виробниками цих містечок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.