Львівщина передала 15 автомобілів на потреби ЗСУ

Для Збройних сил України з Львівщини передали 15 автомобілів. Усі автомобілі укомплектовані гуманітарною допомогою та бронежилетами. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Так, 15 позашляховиків та вантажно-пасажирських мікроавтобусів  відправили військовим адміністраціям, поліції та прикордонникам у Донецькій, Луганській та Харківській областях. Усі авто перевірили і перефарбували.

За словами начальника Національної академії сухопутних військ Павла Ткачука, автівки призначені для перевезення особового складу, матеріальних й технічних засобів, транспортування поранених, а також у них передадуть на передову бронижилети, гуманітарну допомогу, медикаменти та інші необхідні речі.

Окрім 100 переданих бронежилетів, Асоціація українців у Люксембурзі – LUkraine передала українським військовим ще 22 засоби захисту.

Організували допомогу українським військовим Львівська обласна військова адміністрація, громадська організація «Добро.Дій», Міжнародний штаб допомоги українцям та Львівський Оборонний Кластер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.