Справжнього автора фрази про російський корабель звільнили з полону

Ім’я героя поки що не розкривають.

Справжнього автора фрази про російський корабель звільнили з полону. Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

«Це мій підлеглий. Він перебував у полоні, наразі на свободі», — повідомив начальник прикордонної застави «Острів Зміїний» Богдан Гоцький.

Він підтвердив, що доступ до радіостанції мали лише прикордонники. За його словами росіяни, які висунули вимогу захисникам Зміїного здатися, також пропонували роботу та велику зарплату. Одному з військовослужбовців урвався терпець і він вказав напрямок російському кораблю. Ім'я героя поки що не розкривають.

Читайте також: Поштову марку з російським кораблем продали на благодійному аукціоні за 5 млн грн

Зазначимо, що раніше ЗМІ поширювали інформацію, що автором фрази про російський корабель нібито є морський піхотинець Роман Грибов, якого вдалося звільнити з полону ще наприкінці березня. Втім, насправді за цими словами стояв не він, а один з прикордонників. Інформацію не спростовували і не підтверджували, щоб не наражати на небезпеку всіх полонених Зміїного.

Нагадаємо, що 24 лютого ворог намагався залякати українських захисників на острові Зміїному вимогами здатися, але українські прикордонники відмовилися, після чого розпочався ракетно-артилерійський удар. Президент України казав, що їм присвоять звання Героїв. А 28 лютого стало відомо, що морські піхотинці та прикордодонники з острова Зміїний живі.

24 березня відбувся перший повноцінний обмін військовополоненими з рф. Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю російським журналістам 27 березня сказав, що частина українських моряків із острова Зміїний загинули, частина була взята в полон – їх обміняли на російських військових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.