Власники житла, які прихистили переселенців у Києві, можуть отримати компенсацію

Заявку можна подати онлайн або у київські ЦНАПи.

У Києві можна отримати компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб. Про повідомляє перший заступник голови Київської МДА Микола Поворозник. 

Щоб отримати компенсацію, містяни, які розмістили вимушених переселенців, мають самостійно внести відомості про житло, доступне для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб до веб-ресурсу «Прихисток» за посиланням.

Також цю інформацію можна вносити відповідною районною держадміністрацією після подання відповідної заяви власника житла. Заяву в довільній формі із вказанням прізвища, ім’я та по батькові від кожної розміщеної особи потрібно подати до ЦНАПів Києва. Заява подається за місцем розташування житлового приміщення.

Читайте також: Рух частини поїздів з Києва перенесли

Відповідна заява подається і у день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості із зазначенням можливості у подальшому розміщувати внутрішньо переміщених осіб у цьому житловому приміщенні.

Для отримання компенсації особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб не пізніше, ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до ЦНАПу заяву за встановленою формою та пред’являє відповідні документи, перелік яких розміщено на сайті.

Додамо, що ЦНАПи Києва працюють з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 17:00. Всю актуальну інформацію можна отримати за телефонами гарячої лінії call-центру: 202-60-38, 202-60-39. Детальніша інформація про роботу соціальної програми «Прихисток» та процедуру отримання компенсації – за посиланням. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.