Гурт Kalush із Сергієм Притулою продадуть на аукціоні статуетку з «Євробачення»

Кошти, виручені з продажу, передадуть на підтримку української армії.

Гурт «Kalush Orchestra» виставив на аукціон статуетку з конкурсу, гроші за яку підуть на допомогу армії. Крім того, лідер гурту Олег Псюк вирішив продати ще й свою рожеву панаму, в якій виступав на конкурсі у Турині. Разом із телеведучим і волонтером Сергієм Притулою артист організував продаж та оголосив про це в Instagram.

Щоб взяти участь у аукціоні, необхідно зробити доброчинний внесок 5 євро на банківський рахунок за посиланням. Переможця аукціону оберуть 28 травня, о 19:00. Ним стане той, хто пожертвує найбільше грошей.

Зібрані на аукціоні кошти передадуть у благодійний «Благодійний фонд Сергія Притули», який уже кілька років займається допомогою українській армії.

Нагадаємо, що український гурт «Kalush Orchestra» з піснею «Stefania» цього року здобув перемогу на пісенному конкурс «Євробачення». Загальний бал від почесного журі країн та глядачів для них становить 631. Після свого виступу гурт закликав світ врятувати «Азовсталь» і Маріуполь. «Help Ukraine, Mariupol, hepl Azovstal! Right now», – вигукнув засновник гурту та соліст Олег Псюк після завершення виступу у фіналі.

Хто така Стефанія, якій гурт «Кalush» присвятив переможну пісню на Євробаченні, читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.