У Львові почали зводити тимчасове житло для вагітних переселенок. Фото

Наразі тривають монтажні роботи на рівні першого поверху.

У Львові, у районі Тракту Глинянського, зведуть тимчасове житло для вагітних переселенок. Це будуть два півтораповерхові дерев’яні будинки, де зможуть замешкати близько 120 жінок при надії. Про це повідомляє Львів. Містобудування.

Читайте також: Чи планують у Львові зводити ще будинки для переселенців і за яких принципом туди заселяють

За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, зараз тривають монтажні роботи на рівні першого поверху.

Формат житла запозичили зі США і він відрізняється від інших модульних містечок для переселенців у Львові. Це будуть дерев’яні конструкції, які збирають на місці. Майбутні мами матимуть окремі спальні та санвузли, а от простори для відпочинку та приготування їжі  будуть спільними.

Неподалік – зелена зона, де планують прокласти доріжки, встановити лавки тощо. Відпочинкова зона буде відкритою, нею зможуть користуватись усі мешканці району.

Спроєктували будинки львівські архітектори, а роботи виконує одеська компанія, яка через війну переїхала до Львова. Фінансування проєкту взяв на себе «Червоний Хрест».

Нагадаємо, 3 травня підписали Меморандум про співпрацю між Товариством Червоного Хреста України та Львівською міською радою щодо зведення будинків для тимчасового проживання вагітних жінок, які виїхали з місць активних бойових дій до Львова. Сума інвестицій у будівництво – 26 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.