Українських школярів запрошують на останній дзвоник онлайн. Як доєднатись

Онлайн-свято останнього дзвоника розпочнеться завтра, о 10.00 год.

Завтра, 27 травня, о 10.00 год. для українських школярів по всій країні та за кордоном пролунає Всеукраїнський дзвоник онлайн, повідомляє Освіторія.

Читайте також: Понад 40 тисяч учнів із Львівщини через війну переїхали за кордон

На віртуальних гостей чекають півтори години спілкування, цікавих історій, привітань від однолітків, вчителів, волонтерів та лідерів думок, хітова Всеукраїнська руханка та зіркові співи.

«Свято обʼєднає учнів та вчителів усієї країни, зробить останній день навчального року традиційно святковим та підіб’є підсумок Всеукраїнського розкладу онлайн, за яким навчались діти останні 3 місяці», – йдеться у повідомленні.

Трансляція останнього дзвоника відбудеться 27 травня о 10:00 на:

  • регіональних каналах Суспільного
  • Facebook-сторінках Суспільного та Освіторія
  • Youtube-каналах Першого, Освіторії та ЮНІСЕФ.

 

Читайте також: Яким буде завершення навчального року у школах Львова та області

Після свята учні розійдуться по віртуальних класах Всеукраїнського розкладу онлайн і зможуть подякувати педагогам за навчання та підтримку.

Нагадаємо, що навчальний рік 2021/2022 у школярів Львова та області завершиться по-різному. В одних учнів це буде звично наприкінці травня, проте в інших – у середині червня. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, школам в умовах війни рекомендують самостійно визначити дату завершення. Повний графік з завершенням навчального року 2021/2022 у школах Львова, доступний за посиланням. А огляд навчальних закладів, куди діти можуть вступати після 4 класів, читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.