Вісім міст у Польщі, між якими українці їздитимуть безоплатно

–>

З 1 червня змінять правила видачі безкоштовних квитків українцям для поїздок Польщею.

Про це повідомила Укрзалізниця, пише Dailylviv.com. З першого дня літа пасажири з України матимуть можливість безкоштовного проїзду лише на маршрутах з і до таких міст: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешів, Перемишль, Загуж, Ярослав, Жешув.

Інші правила безкоштовного користування залізницею Польщі для українців залишаються незмінними: скористатись можливістю безкоштовного проїзду в поїздах 2-го класу TLK та IC можуть українці, які перетнули кордон з 24 лютого, і належать до таких груп:

– діти до 18 років;

– жінки;

– чоловіки старші 60 років;

– чоловіки від 18 до 60 років з інвалідністю.

Також українцям з інвалідністю необхідно пред’явити документи, які це підтверджують.

Посадка в поїзди – за заздалегідь отриманими в касі безкоштовними квитками, які видають за умови пред’явлення закордонного паспорта громадянина України або проїзного документа від Укрзалізниці на поїзд до Польщі або Повідомлення про присвоєння номера PESEL разом з будь-яким іншим документом, що посвідчує особу.

Громадянам з інвалідністю також треба пред’явити документи, що підтверджують їх інвалідність (українські – також придатні).

Нещодавно Укрзалізниця скоротила тривалість рейсу з Варшави і змінила графік відправлення з Хелма для більш зручної пересадки.

На західному кордоні буде відкрито ще два пункти пропуску, – прем’єр-міністр

Зміни у графіках руху приміських поїздів, що курсують до Львова, Стрия, Червонограда, Чернівців, Тернополя

Укрзалізниця поліпшила повернення додому з Польщі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.