Янукович звинуватив Польщу у намірах анексувати західні області України

Президент-утікач звинуватив українців у тому, що вони таврували його образливими прізвиськами і не слухались його порад з-за кордону, як порозумітися з росією.

Президент-утікач Віктор Янукович оприлюднив заяву на шести аркушах, у якому звинуватив Польщу в намірах анексувати західні області України, а українцям порадив не сподіватися на Захід, а домовлятися з росією не з позицій сили, а висловлюючи повагу. Про це повідомляє УП з посиланням на лист Януковича, який оприлюднив його адвокат Юрій Кірасир.

«Як би не було боляче про це писати сьогодні, але державність України перебуває в сильній небезпеці. Їй загрожує повне знищення. При цьому мова не лише про ризики втрати величезних територій на півдні й сході нашої держави. На її західних кордонах теж не все так просто. Адже Польща пам’ятає не лише вересень 1939 року. Вона надійно береже в пам’яті березень 1923 року, коли в Парижі посли держав Антанти остаточно включили території Східної Галичини і західної частини Волині до складу Другої Речі Посполитої.

Нинішнє ситуативне зближення з Польщею загрожує ситуацією, коли Україна може бути вимушена погодитися на фактичне злиття з нею, так як виникне загроза її економічної нездатності захищати свій суверенітет. Це і стало наслідком реалізації європейської мрії, за яку український народ нібито вийшов на свій останній Майдан», – йдеться у листі.

Віктор Янукович звинуватив українців у тому, що вони таврували його образливими прізвиськами і не слухались його порад з-за кордону, як порозумітися з росією.

На його думку, Україна має бути містком між Заходом і Сходом, насамперед росією, вдало маневруючи між їхніми інтересами. У листі він згадує, що так йому сказав, мовляв, колишній держсекретар США Генрі Кіссінджер. Інтереси України, за логікою президента-втікача, полягають у тому, аби маневрувати між інтересами інших цивілізацій.

Нагадаємо, що кілька років Янукович майже не робив жодних політичних заяв, а напередодні з’явиася інформація, ніби Путін прагне скинути нинішню владу в Україні та поставити президентом Януковича. Також було повідомлення, що Януковича літак прилетів до Мінська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.