Київ, Львівська, Дніпропетровська, Одеська області: де найбільше вакансій з високою зарплатою

–>

У переліку регіонів з найменшою кількістю відкритих вакансій у травні Сумська область, Волинська, Чернігівська, Запорізька, Миколаївська, Київська і Хмельницька області.

За даними міністерства економіки, станом на першу половину травня в західні регіони України релокувалося 510 підприємств. Вже більше 300 компаній відновили діяльність на новому місці, ще 50 готові запрацювати після переїзду найближчим часом. Кадровий портал grc.ua повідомив Dailylviv.com, що, не зважаючи на збільшення робочих місць у західних регіонах за рахунок релокованих підприємств, лідером за кількістю відкритих вакансій залишається Київ. У травні частка пропозицій роботи у столиці складає 35,8% від актуальних в усій країні вакансій. 

Київ почав відновлення ділової активності, бізнес повертається до роботи, збільшення столичних вакансій почалося в квітні. У травні Київ посідає вже впевнену лідерську позицію, адже і за кількістю вакансій, і за рівнем заробітної плати він має відчутну різницю від інших регіонів.

Серед регіонів з найбільшою кількістю пропозицій роботи в травні визначені Львівська область (17,1% від усіх актуальних), Дніпропетровська область (8,5%), Одеська область (3,4%), Івано- Франківська область (2,9%), Черкаська область (2,9%).

У переліку регіонів з найменшою кількістю відкритих вакансій у травні Сумська область, Волинська, Чернігівська, Запорізька, Миколаївська, Київська та Хмельницька області.

Найважче знайти роботу страхувальникам, юристам, освітянам, – огляд ринку праці

926 фірм і компаній Львівщини повідомили про 4,3 тис. вільних робочих місць: ТОР-10

У Львові щодня пропонуватимуть пів сотні місць роботи

Молоді переселенці у Львові погоджуються працювати комплектувальниками і вантажниками

Найбільше українців у Польщі взяла на роботу торговельна мережа Biedronka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.