У червні розпочнеться пілотна програма з різкого збільшення спільних КПП на пункті пропуску Корчова-Краковець

–>

Польща та Україна домовилися про наступні кроки для спрощення перетину кордону між країнами, у тому числі – щодо контролю у спільних пунктах пропуску.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це йдеться у спільній заяві за підсумками міжурядових консультацій від 1 червня, пише Dailylviv.com. 

Серед низки пунктів зазначається, що Україна та Польща домовилися активізувати співпрацю для підвищення ефективності функціонування пунктів пропуску на кордоні.

“Для цього була створена українсько-польська робоча група, а в червні розпочнеться пілотна програма, спрямована на різке збільшення спільних контрольно-пропускних постів на прикордонному переході Корчова-Краковець”, – зазначають у тексті.

Сторони домовилися про кроки, які необхідно вжити для якнайшвидшого підписання угоди між Україною та Польщею про посилене співробітництво контролюючих органів на кордоні, у тому числі щодо контролю в спільних пунктах пропуску.

Також зазначається, що українська сторона погодилася не вводити жодних обмежувальних заходів щодо імпорту з Польщі та зобов’язалася співпрацювати з польською стороною щодо зняття існуючих обмежень на імпорт товарів з Польщі в Україну, у тому числі сільськогосподарської продукції.

Як повідомляли, ця зустріч 1 червня – перші міжурядові консультації України та Польщі в розширеному форматі.

Громадянам Польщі не виплачуватимуть компенсації за прихисток біженців з України

Українець віз до Польщі зброю і російські ювілейні монети з нагоди анексії Криму (відео)

На польсько-українському кордоні утворилися гігантські черги, – ПР

70 тисяч українських біженців вже знайшли роботу у Польщі: де працюють

У Варшаві створили фонд допомоги Україні

Польська залізниця змінила правила надання безкоштовних квитків українцям

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.