У Львові проїхала колона порожніх шкільних автобусів: акція пам’яті

–>

Сьогодні у центрі Львова у супроводі поліційних машин проїхала колона з восьми шкільних автобусів. У цих автобусах могли поміститися 243 дитини, але через напад росії на Україну ці автобуси – порожні.

На площі Ринок провели соціальну акцію «Екскурсія Львовом, яка ніколи не відбудеться», мета якої показати масштаби вбиств російською армією українських дітей за 98 днів війни. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Від початку повномасштабного вторгнення ворога на територію України російські солдати і їхні бомби безжально вбили 243 українські дитини. 

«Порожні сидіння в шкільних автобусах на площі Ринок – це символ кожної вбитої дитини, котра мала свої мрії, але вони більше ніколи не стануть реальністю. Усі ці діти зараз могли б приїхати на екскурсію у Львів зі своїми наплічниками та улюбленими іграшками, гуляти вулицями старого міста і пізнавати його історію, але… Порушені всі права дітей – це та страшна ціна війни, яку сплачує сьогодні Україна», – зазначають організатори акції.

У Міжнародний день захисту дітей молодь закликає підтримувати цю акцію, розповсюджувати фото і нагадувати про вбитих українських дітей цілому світу.

На Львівщині народжуваність зменшилася на третину за десятиріччя

За час війни на Харківщині від рук окупантів загинуло 37 дітей

6-місячну дівчинку ґвалтували чайною ложкою: з Херсонській області повідомляють про вражаючу жорстокість росіян

Вбивати і дітей, і жінок, витравити Україну до самого Львова, – нове перехоплення СБУ (аудіо)

Однорічного хлопчика ґвалтували двоє, помер: за добу – 56 повідомлень про сексуальні злочини росіян на сході

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.