До Львова евакуювали п’ятьох постраждалих зі східних областей. Серед них – немовля

Дитинка у важкому стані.

3 червня до Львова евакуаційним потягом з Покровська доправили п’ятьох пацієнтів з Донецької та Дніпропетровської областей. Серед них – немовля. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Дитинка евакуювали у важкому стані (саркома), у дорослих – осколкові поранення. Людей госпіталізували у три медичні заклади, де їм нададуть допомогу.

Нагадаємо, що наприкінці травня до Львова евакуювали 19 поранених пацієнтів з Дніпропетровщини та Донеччини.  24 травня до Львова евакуювали 14 поранених з Краматорська і Бахмута. Раніше також доправили на лікування 20 людей з Дніпропетровської та Донецької областей.

А 19 травня у Львові відбулася найбільша від початку повномасштабного вторгнення евакуація поранених за кордон. Поїхало півсотні людей. Серед евакуйованих – 30-річний Сергій Гімюш – волонтер з Києва, який втратив ногу під час обстрілу в Харківській області. Він каже, що після реабілітації планує повернутися в Україну. Також серед евакуйованих 71-річний Андрій Павлов, якому паралізувало ноги після осколкового поранення хребта у Святогірську на Донеччині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.