Окупанти шукають українськомовних найманців для формування диверсійних груп

Пошук ведуть серед мешканців Луганської та Донецької областей, які добре володіють українською мовою.

Російські окупанти формують нові диверсійно-розвідувальні групи, для яких шукають теперішніх та колишніх жителів Луганщини та Донеччини, які добре розмовляють українською мовою. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

«Командування збройних сил російської федерації вживає заходів з активізації проведення розвідувально-диверсійної та підривної діяльності на території України. З цією метою здійснюється набір та підготовка найманців для формування диверсійно-розвідувальних груп з подальшою їх діяльністю на території України. Перевага при здійсненні зазначеного відбору надається жителям та колишнім жителям Донецької і Луганської областей, які добре володіють українською мовою», – йдеться у повідомленні.

Крім того, на тимчасово окупованій території Донецької області росіяни продовжують примусову мобілізацію цивільного населення. Щоб поповнити втрати підрозділів, яких зазнали у ході бойових дій, командування російських військ погрожує жителям кримінальною відповідальністю.

Нагадаємо, що за 100 днів повномасштабного вторгнення росія не змогла досягти жодної стратегічної цілі в Україні. Водночас  українські військові вже звільнили від російських окупантів 1 017 населених пунктів. Частину з них вже розмінували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.