Януковича і Азарова судитимуть за продовження перебування російського флоту на території України

–>

Експрезидент України Віктор Янукович створив умови для продовження перебування чорноморського флоту рф на території України на 25 років, що сприяло нарощуванню (замість виведення) військової техніки і особового складу збройних сил держави агресора в Україні, які були використані під час окупації АР Крим і міста Севастополя у 2014 році.

Про це повідомило Державне бюро розслідувань, пише Dailylviv.com. Слідчі Державного бюро розслідувань встановили, що колишній президент України підписав у 2010 році Угоду між Україною і РФ з питань перебування чорноморського флоту російської федерації на території України розуміючи, що він діє на шкоду суверенітету країни.

Встановлено, що зміст та умови цієї угоди були нав’язані у москві президентом рф дмітрієм мєдвєдєвим.

Віктор Янукович створив умови для продовження перебування чорноморського флоту рф на території України на 25 років, що сприяло нарощуванню (замість виведення) військової техніки і особового складу збройних сил держави агресора в Україні, які були використані під час окупації АР Крим і міста Севастополя у 2014 році.

Усупереч ч. 3 ст. 4 Закону України «Про міжнародні договори України» проєкт угоди перед підписанням навіть не пройшов правової експертизи.

Слідчі ДБР отримали оригінали документів, які свідчать про цілеспрямовані дії вищих посадових осіб України на шкоду суверенітетові й територіальній цілісності нашої держави за вказівкою вищого керівництва рф.

Ці вчинки здійснювались за попередньою змовою групою осіб: колишнім прем’єр-міністром України Миколою Азаровим з тодішнім президентом України Віктором Януковичем. Обидва в межах цього кримінального провадження оголошені в розшук.

Спеціальне досудове розслідування дозволить передати провадження до суду.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Нагадаємо, 25 травня 2022 року за клопотанням ДБР у цьому проваджені Печерський районний суд Києва обрав колишньому президенту Віктору Януковичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою (заочно).

Азаров їздить до Медведєва для ревізії рішення про євроінтеграцію?

Суд у Києві може повернути Януковичу посаду президента будь-якої хвилини, – представниця ВР у КС

Янукович розписався за ЄС, що Україна йому не потрібна (відео)

Януковича оголошено в розшук, його помічено в бункері в монастирі (відео)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.