Без випускних. Школам Львова та області дали рекомендації щодо завершення навчального року

Свято останнього дзвоника провели вже у 42 школах Львівщини.

Під час відзначення свята останнього дзвоника варто утриматися від проведення випускних вечорів та замінити їх доброчинними заходами для підтримки Збройних Сил України. Такі рекомендації школам Львівщини надав департамент освіти і науки Львівської ОВА.

«Свято останнього дзвоника провести у формі, погодженій з батьківським комітетом закладу, а свято вручення випускникам документів про освіту – за можливості в очному форматі з врахуванням усіх умов безпеки», – каже директор Олег Паска.

итайте також: «Треба йти до школи!» яким буде навчання у Львові з 1-го вересня

Загалом, за його словами, свято останнього дзвоника провели вже у 42 школах Львівщини. Частина з них для своїх випускників це свято провели очно, а частина – дистанційно. Деякі навчальні заклади провели флешмоби та благодійні марки для збору коштів на підтримку української армії.

Зокрема, у Львівській, Золочівській, Яворівській, Червоноградській громадах очно провели урочистості лише для випускних класів. У Самбірському районі для випускних класів провели свято із урахуванням безпекової ситуації. У 6 громадах Стрийського району свято провели дистанційно, у 7 громадах – змішано (флешмоби, ярмарки, збір коштів для ЗСУ), а у 2 громадах – очно (в тому числі ярмарки для збору коштів для ЗСУ). У Дрогобицькому районі частина шкіл останній дзвоник провели дистанційно, інші – очно.

Нагадаємо, про те, як і коли у Львові планують налагодити навчальний процес, як звільнити приміщення шкіл, щоб діти повернулися до офлайн навчання вже у вересні, і чи місто готове створити безпечні умови для перебування дітей та вчителів, дізнавайтеся у матеріалі.

Інтерв'ю про те, як війна вплинула на якість освіти школярів, чому так важливо з нового навчального року навчатися не дистанційно, а офлайн та коли можемо побачити оновлену концепцію новітньої історії в підручниках, читайте за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.