Не руйнуйте людство. Папа Франциск знову закликав до перемовин і припинення вогню

Він просив також поважати людське життя та зупинити руйнування міст і сіл.

У неділю Папа Римський Франциск відновив свої звернення до лідерів уряду з проханням знайти дипломатичне рішення для припинення війни в Україні. Про це повідомляє CNN.

«Поки лютість смерті та руйнування триває, а конфліктні позиції поширюються, підпалюючи ескалацію, яка стає дедалі небезпечнішою для всіх, я знову звертаюся до національних лідерів: будь ласка, не руйнуйте людство, не руйнуйте людство», – каже він після молитви, з’являючись у вікні папських апартаментів з видом на площу Святого Петра.

Він також закликав до перемовин для припинення вогню.

«Проводьте справжні переговори, конкретні переговори щодо припинення вогню та сталого вирішення. Прислухайтеся до відчайдушного крику людей, які страждають – ми бачимо це щодня у ЗМІ – поважайте людське життя, зупиніть жахливе руйнування міст і сіл всюди», – додав він.

Нагадаємо, що вчора Понтифік сказав, що хоче відвідати Україну і обговорюватиме можливу поїздку з українськими чиновниками. У Ватикані розглядають запрошення Папи Римського відвідати Україну та обирають час, коли візит був би якомога результативним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.