Російські окупанти масово намагаються уникнути прямих зіткнень із захисниками України

Один з підрозділів бригади затримали при спробі перетину державного кордону в районі ПП «Шияни» і насильно повернули в зону бойових дій.

Російські окупанти масово намагаються уникнути прямих бойових зіткнень із захисниками України. Попри погрози про притягнення до кримінальної відповідальності, загороджувальні загони з так званих «кадирівців» та посилений контроль з боку «особістів» і прикордонників, російські окупанти всіма можливими способами намагаються залишити територію України.

Як повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України, командування 30 окремої мотострілецької бригади 2 загальновійськової армії країни-окупанта приховує масові дезертирства та погрожує солдатам розстрілами. Один з підрозділів бригади затримали при спробі перетину державного кордону в районі пункту пропуску «Шияни» (Бєлгородська область) та насильно повернули в зону активних бойових дій. Тепер в підрозділі обговорюють можливість здачі в полон захисникам України.

Воєнна розвідка України нагадує, що всіх воєнних злочинців викриють і за злочини проти мирного населення України притягнуть до відповідальності.

Нагадаємо, що російські війська не змогли ефективно використати свої елітні підрозділи повітряно-десантних сил (ВДВ) у війні проти України. Через те, що росіяни не передбачили опір українців, вони понесли значні втрати серед десантників. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.