До Києва привезли тіла загиблих захисників «Азовсталі»

Згодом родини загиблих покличуть на експертизу та процедуру упізнання.

До столиці передали 160 тіл загиблих українських військовослужбовців із заводу «Азовсталь» в Маріуполі. Третина з них – «азовці». Про це повідомили в Асоціації родин захисників «Азовсталі», передає Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. 

Патронатна служба полку «Азов» разом із лікарями провела огляд та опис тіл. Серед тіл загиблих третина – бійці полку «Азов». Належність інших тіл до різних підрозділів з’ясовують.

Наразі судмедексперти ведуть роботи, які попередньо можуть тривати до трьох місяців. Згодом родини загиблих покличуть на експертизу та процедуру упізнання.

Нагадаємо, за словами Президента України Володимира Зеленського, у російському полоні перебувають понад 2,5 тисячі захисників «Азовсталі». За його словами, визволенням цих полонених займається розвідка Міністерства оборони. Він наголосив, що не сприймає серйозно слова росіян і бойовиків «ДНР» про подальшу долю полонених, і вважає це лише піаром. Окрім того, він зауважив, що, на його думку, окупантам невигідно вдаватися до тортур щодо бійців з «Азовсталі», оскільки ті стали «публічними полоненими».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.