На заході України створили табір для військовополонених росіян

Там утримують військовополонених, щодо яких немає найближчих очікувань з обміну.

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що в Україні створили табір для військовополонених із Росії в одній із західних областей. До такої установи поміщають тих військовополонених, яких не планують обмінювати. Про це він повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, передає Ліга. Нет.

«Ми створили спеціальний табір для військовополонених на заході України, де утримуються ті військовополонені, щодо яких немає найближчих очікувань з обміну», – повідомив Малюська.

За його словами, військові РФ, які тільки потрапили в полон або в української сторони є плани їх обміняти, розміщують в установах Міністерства юстиції по всій території України.

Він зазначив, що  рівень утримання військовополонених РФ як «трохи краще, ніж утримання ув'язненого чи засудженого»: у них є доступ до представників Червоного Хреста, краще харчування та засоби гігієни.

Малюська додав, що українська сторона дотримується норм Женевських конвенцій і керується принципом, щоб у військовополонених РФ не було жодних підстав звинувачувати нас у тортурах та військових злочинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.