Україну починають штовхати до миру на невигідних умовах – Зеленський

«Втомленість наростає, люди хочуть якогось результату для себе, а нам із вами потрібен результат – для нас».

Західні політики починають штовхати Україну до завершення війни із невигідним для країни результатом. Про це повідомляє Президент України Володимир Зеленський, передає Українська правда. За його словами, Україна подібних переговорів ні з ким не веде.

«Жодних переговорів про якісь плани (про мирний план, який обговорюють США, ЄС та Британія – ред.) у мене немає, такі переговори на сьогодні на рівні нуля знаходяться. Всім дуже хочеться максимально нас трішечки штовхати до якогось результату, точно не бажаного для нас, бо нас не запитували поки що, а вигідного для тих чи інших сторін, які мають свої інтереси. Знову ж таки, різні: як фінансові, так і політичні. Втомленість наростає, люди хочуть якогось результату для себе, а нам із вами потрібен результат – для нас. Так ось, структури щодо вирішення питання цієї війни з результатом позитивним для нас я з ними не обговорював», – пояснює Зеленський. 

При цьому він вважає, що Україна має працювати «з усіма європейськими державами, світовими державами».

Нагадаємо, міністр оборони Олексій Резніков поділився прогнозами, що активні бойові дії між Збройними силами України та російськими окупаційними війська припиняться до кінця 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.