Стало відомо, коли у Львові розпочнуть подачу гарячої води

Ще тривають складні роботи на мережах від ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна».

9 червня ЛКП «Залізничнетеплоенерго» і ЛМКП «Львівтеплоенерго» почнуть відновлювати подачу гарячої води своїм споживачам після гідравлічних випробувань. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

«Від більшості котелень ми вже завершили гідравлічні випробування теплових мереж. Тому плануємо з 9 червня відновити подачу гарячої води від усіх котелень ЛКП «Залізничнетеплоенерго» — це, фактично, весь Залізничний район і частина Шевченківського, і районних котелень ЛМКП «Львівтеплоенерго» — це Галицький район, частини Личаківського і Шевченківського районів», — каже директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

Читайте також: У Львові розпочали гідравлічні випробування

За його словами, ще тривають складні роботи на мережах від ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна», а також на самих ТЕЦ, тому від цих об’єктів гарячу воду планують відновити з 27 червня. Йдеться про Сихівський, Франківський, частини Личаківського і Шевченківського районів.

Він зазначив, що цьогоріч дефектів уже більше, аніж минулого року — приблизно 150. В основному, це недоліки на запірній арматурі, засувках і теплових камерах. Вони не є масштабними у ліквідації, але можуть завдати неприємностей в опалювальний сезон, якщо їх не усунути. Натомість поривів на теплових мережах цьогоріч менше, аніж торік.

Нагадаємо, 23 травня у Львові розпочали гідравлічні випробування теплових мереж, які перебувають на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.