У Львові відкрили офіс підтримки родин воїнів

Звертатися про допомогу сюди можуть військові, резервісти, ветерани російсько-української війни та члени їхніх родин.

У Львові офіційно презентували офіс підтримки родин воїнів. Завітати по юридичну, психологічну чи соціальну допомогу військові з області та міста, а також члени їхніх родин, можуть за адресою: вул. Коперника, 17 (Палац Мистецтв) у приміщенні, де розташований із початку повномасштабного вторгнення обласний гуманітарний штаб. Про це повідомив заступник голови Львівської облради Юрій Холод.

Очолила офіс дружина добровольця бригади територіальної оборони Анна Козюта. Як уточнили у пресслужбі Львівської ОВА, Офіс підтримки родин військовослужбовців надає таку допомогу:

  • первинне консультування військовослужбовців та їхніх близьких родичів, ідентифікація проблеми, підготовка алгоритму (плану дій) із вирішення проблеми;
  • формування пакету документів, комунікація із відповідальними органами, передання документів для прийняття рішення;
  • психологічний супровід та детальне роз’яснення з питань проходження військової служби та участі у зоні бойових дій;
  • допомога близьким та родинам військовослужбовців з питань отримання соціальних виплат, пошуку у реєстрах зниклих та полонених (в т.ч. набуття статусу особи, яка зникла безвісті за особливих обставин);
  • безкоштовний адвокатський супровід (pro bono) з питань правового захисту та відновлення прав військовослужбовців (встановлення фактів, що мають юридичне значення; соціальних гарантій тощо).

 

Додамо, що звертатися про допомогу сюди можуть військові, резервісти, ветерани російсько-української війни та члени їхніх родин. Офіс працюватиме щодня з 10:00 по 18:00. Окрім цього, діє телефон гарячої лінії за номером: 068 260 68 15.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.