До Києва доправили тіла ще 58 захисників «Азовсталі»

Ховати загиблих захисників планують на Меморіалі загиблим героям «Азовсталі».

Тіла ще 58 захисників «Азовсталі» доставили до Києва. Чотири з них, ймовірно, служили в«Азові». Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. 

«Тіла ще 58 захисників «Азовсталі» привезли до Києва – четверо із них, імовірно, служили в «Азові», − наголошують в Центр. 

Процесом упізнання займатиметься Патронатна служба полку «Азов». Ховати загиблих захисників «Азовсталі» планують на Меморіалі загиблим героям «Азовсталі», що хочуть звести на схилах Дніпра.

Зазначимо, що 8 червня на лінії фронту в Запорізькій області відбувся обмін тілами загиблих військових між Україною та росією за формулою «50 на 50». 

Нагадаємо, напередодні до столиці передали 160 тіл загиблих українських військовослужбовців із заводу «Азовсталь» в Маріуполі. Третина з них – «азовці». За словами президента України Володимира Зеленського, у російському полоні перебувають понад 2,5 тисячі захисників «Азовсталі». Визволенням цих полонених займається розвідка Міністерства оборони. Він наголосив, що не сприймає серйозно слова росіян і бойовиків «ДНР» про наступну долю полонених, і вважає це лише піаром. Окрім того, зауважив, що, на його думку, окупантам невигідно вдаватися до тортур щодо бійців з «Азовсталі», оскільки ті стали «публічними полоненими».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.