У Львівській громаді приватні відеокамери об’єднають з міською системою відеоспостереження

–>

У Львові дані з приватних відеокамер долучать до міської комплексної системи відеоспостереження.

Це насамперед підвищить рівень громадської безпеки та дозволить швидко реагувати на реальні чи потенційні загрози.Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com. 

Відповідне рішення «Про функціонування комплексної системи відеоспостереження Львівської міської територіальної громади» сьогодні затвердили на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Як пояснив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило, зараз міська система відеоспостереження об’єднує понад 1 тис. камер, встановлених в основному за кошти міста і органів поліції, та синхронізована з обласною.

«Це дає можливість якісно взаємодіяти з правоохоронними органами та здійснювати превентивну діяльність», – зазначив посадовець.

Окрім розширення системи відеонагляду шляхом доєднання існуючих камер, у Львівській громаді встановлюють і нові. Так, з початку військового вторгнення росії тут облаштувати 197 відеокамер у межах програми «Безпечне місто». За кошти органів поліції у цьому році планують встановити ще 470.

Також місто співфінансуватиме облаштування систем відеонагляду у будинках та на довколишніх територіях за програмою «Безпека житлових кварталів». Вона передбачає, що закупівлю обладнання та його монтаж порівну оплачують місто і мешканці – 50/50.

«У межах цієї програми працюватимемо цільово з ОСББ та управлінськими компаніями, щоб вони визначали і пропонувати ті місця, в яких доцільно встановити відеоспостереження», – уточнив Олег Забарило.

 

Поліція наглядатиме за всією Львівщиною через інтегровані відеокамери

Славське поставлять на відеоспостереження

Як правильно обрати камери відеоспостереження для дому

На трасі Київ-Чоп встановлено 13 з 22 відеокамер Львівщини: що фіксують

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.