Від кулі снайпера загинув мешканець Львівщини Василь Фігас

Загиблому воїну було 44 роки.

На війні з росією загинув мешканець Львівщини Василь Фігас. Йому було 44 роки, і він боронив Батьківщину ще з 2015-го. Про це повідомили у Червоноградській міській раді. 

За словами його брата, отця Романа Фігаса, наукового співпрацівника Інституту екуменічних студій Українського католицького університету, воїн постійно перебував на передовій позиції. Загинув від кулі снайпера 6 червня.

Читайте також: У бою з окупантами загинув мешканець Львівщини Тарас Ледвій

Додамо, що похорон Василя Фігаса відбудеться завтра, 11 червня, об 11:00, у храмі Св. Йосафата міста Червонограда. Парастас – сьогодні, о 19:00, у цій же церкві.

В інтерв’ю для 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Василь Фігас розповідав: «У мене після мого першого бою, тоді, в 2015, трусилися не руки, а ноги – так було страшно… Але якщо ти пересилив цей страх, і ти стріляєш, бо стріляють у тебе, – ти вже воюєш. І ти на один крок ближче до Перемоги. По-іншому не буває. Іншого шляху ні в кого з нас нема. Ми будемо воювати! І ми вже в виграші: ми маємо бойовий досвід, зокрема досвід 2014-2015 років, коли заходили в окуповані села, коли нас нещадно «утюжила» ворожа артилерія… Так, тоді по нас не працювала авіація. А ще тоді в нас не було «енлавів», «джавелінів» і «стінгерів». То є ще питання?».

Нагадаємо, що Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.